Головна | Реєстрація | Вхід Доброго дня Гість | RSS
УДФСУ  moodle Кафедра статистики
Меню сайту
Наш опрос
Інформація на сайті була для вас корисна?
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Паянок Тетяна Миколаївна,

к.е.н., доцент, завідувач кафедри управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики.

У 2006 р. закінчила Національний університет ДПС України за спеціальністю «Облік і аудит». У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Ефективність податку на додану вартість та напрями його реформування в Україні», за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит». В Університеті працює з 2006 р. З 2012 по 2014 р. виконувала обов’язки заступника завідувача кафедри, а з 2014 по 2018 рр. – завідувач кафедри статистики та математичних методів в економіці. В 2020 році очолила кафедру управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики.

Викладає дисципліни:  економіко-математичні моделі в управлінні та економіці; методи економічних та статистичних досліджень; моделі та методи прийняття рішень в оподаткуванні; моделі та методи прийняття рішень в аналізі і аудиті; статистика; прикладна економетрика; ЕМММ: оптимізаційні методи та моделі; ЕМММ: економетрика; математичні методи, моделі та інформаційні технології у наукових дослідженнях; ЕМММ; статистичний аналіз даних; технологія збереження та обробки статистичних даних; моделі в плануванні та прогнозуванні економічної діяльності та інші.

Є співавтором 4-х монографій, має понад 40 статей у фахових виданнях, 10 навчально-методичних посібників. Була виконавцем 10 науково-дослідних робіт, за результатами досліджень опубліковано більше  100 наукових праць. 

Сертифікований користувач програмних продуктів SPSS, MS SQL, ISPro та інших.

Сфера наукових інтересів: статистичний аналіз соціально-економічних процесів, моделювання податкових надходжень, прогнозування макроекономічних показників.

Бібліометрика:https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=B9f_UfEAAAAJ&view_op=list_works

ORCID ID:  https://orcid.org/0000-0001-7763-1159

Вхід на сайт
 
Пошук
Архів записів

Кафедра управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики © 2022
Конструктор сайтів - uCoz -->